Migawki

Program Wyborczy KW Metropolia Bydgoska

Do wspólnego stworzenia programu zaprosiliśmy szereg organizacji społecznych z Bydgoszczy,które wprowadzały swoje uwagi do poszczególnych jego części. Zdajemy sobie sprawę,że w tak krótkim opracowaniu nie można było zawrzeć wszystkich istotnych spraw, dlatego też traktujemy naszą propozycję jako zaproszenie do dalszej dyskusji,której efektem końcowym powinna być nowa strategia rozwoju miasta.

nasz program do pobrania 

 

 
Prezes Stowarzyszenia Bydgoszczaninem Roku

Nasze Stowarzyszenie z wielką satysfakcją przyjęło wybór Prezesa naszego Stowarzyszenia Piotra Cyprysa na Bydgoszczanina Roku 2012.

Taki wybór dokonany w plebiscycie Expressu Bydgoskiego jest wyraźnym poparciem dla działalności naszego Stowarzyszenia.

Tym bardziej miło nam poinformować o uhonorowaniu takiego wyboru również przez Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, miało to miejsce 21 lutego w  Ratuszu. Prezes naszego Stowarzyszenia z rąk Prezydenta otrzymał list gratulacyjny oraz pamiątkową mapę Bydgoszczy. Poniżej zamieszczamy zdjęcie z tej uroczystej chwili.

 

 

Na zdjęciu. Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski oraz Prezes SMB Piotr Cyprys  ( zdjęcie dzięki uprzejmości UM w Bydgoszczy)

 
Mieszkańcy Metropolii Bydgoskiej !

Gazetka informacyjna

nasza gazetka informacyjna wersja (pdf) do pobrania

 To nie jest nasz portal
niedziela, 18 października 2015 09:54

Szanowni Państwo, w związku z licznymi zapytaniami informujemy,że portal "www.metropoliabydgoska.pl" a także jego odpowiednik na FB nie jest inicjatywą Stowarzyszenia Metropolia Bydgoska. Nasze Stowarzyszenie nie ma wpływu na zamieszczane tam teksty, a także na prezentowane tam stanowiska, które mogą się znaczącą różnić od programu naszego Stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że właściciele portalu dołożą wszelkich starań aby zamieszczanymi na nim publikacjami nie zniszczyć pozytywnego wizerunku naszego Stowarzyszenia na jaki pracowaliśmy przez wiele lat, a przede wszystkim idei powstania Metropolii Bydgoskiej.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 132